Rowery polskiej marki NS Bikes

Rowery NS Bikes są tworzone przez najbardziej zapalonych pasjonatów kolarstwa. Krótko mówiąc, produkty NS Bikes charakteryzują się najwyższą jakością, precyzją wykonania, solidnymi komponentami oraz dbałością o szczegóły. Wszystkie te elementy współpracują ze sobą, aby zapewnić niezawodną jazdę w każdych warunkach. NS Bikes jest polską marką produkującą rowery dla pasjonatów kolarstwa grawitacyjnego. Jeśli więc ktoś lubi jeździć w trudnym terenie i szuka roweru, który spełni jego oczekiwania, niech sprawdzi rowery NS Bikes.

Rowery do jazdy ekstremalnej

Rowery NS Bikes przeznaczone są dla doświadczonych zawodników w dyscyplinach takich jak enduro, trail czy downhill. Sporty te wymagają najlepszej jakości sprzętu, który sprawdzi się w wymagających warunkach, takich jak strome podjazdy, zjazdy czy skoki. Rower powinien zapewniać doskonałą amortyzację i precyzyjne prowadzenie. Marka NS Bikes wychodzi naprzeciw tym potrzebom i oferuje rowery do grawitacyjnego kolarstwa górskiego. Rowery te to profesjonalny sprzęt o kompaktowej geometrii, sztywnych osiach i nowoczesnym designie. Minimalistyczny i unikalny design to ich kolejny plus.

NS bikes rower

NS Bikes – polska marka rowerów

Od początku firma NS koncentrowała się na rowerach do najbardziej ekstremalnych dyscyplin kolarskich, takich jak dirt i downhill, ale oferta marki od wiele lat ewoluuje. Ostatnie lata kolekcji NS, poza kontynuacją najbardziej ekstremalnych modeli, to zalew ciekawych rowerów enduro, ścieżkowych, a nawet full do XC. Jednak wszystkie te modele są silnie ukierunkowane na jak najlepsze właściwości zjazdowe. Można powiedzieć, że we krwi marki płynie słowo „grawitacja” i przejawia się ono w każdym pojedynczym sprzęcie tej marki.

Gama rowerów NS obejmuje rowery Downhill, Freeride, Enduro, Trail, Dirt, XC, Gravel i dziecięce. Oprócz samych rowerów firma produkuje również komponenty.

Comments are closed.