Bezprzewodowy licznik rowerowy Kross – najważniejsze zalety

Licznik rowerowy to bezsprzecznie jeden z najważniejszych dodatków do roweru. Daje nie tylko sporo frajdy, lecz również może być wykorzystywany bardzo praktycznie w przypadku treningów lub też rekreacyjnych wycieczek. Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy niezwykłą popularnością cieszy się licznik rowerowy bezprzewodowy Kross. Dlaczego warto wybrać właśnie ten model licznika?

Licznik rowerowy bezprzewodowy Kross — najważniejsze funkcje

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy faktycznie powinien kupić bezprzewodowy licznik rowerowy Kross, w pierwszej kolejności taka osoba powinna poznać najważniejsze funkcje, którymi dane model może się poszczycić (szczegóły można znaleźć tutaj).

Oczywiście najbardziej podstawową funkcją jest możliwość pomiaru prędkości, z którą dany rower się porusza. Oprócz tego licznik może bez trudu mierzyć przejechaną odległość, a także czas, w którym się ją pokonało.

To oczywiście nie wszystko, ponieważ taki licznik może mierzyć dystans pokonywany tygodniowo, miesięcznie oraz rocznie. Co więcej, jest w stanie dokonywać porównania prędkości podczas poszczególnych przejazdów. Oprócz tego wyposażony jest w termometr, a także licznik kalorii. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że można go ładować w bardzo wygodny sposób przez gniazdo USB, więc możliwie jest podłączenie go nawet do power banka.

licznik rowerowy bezprzewodowy kross

Dlaczego warto wybrać model bezprzewodowy?

Zdecydowanie najważniejszą zaletą licznika rowerowego Kross jest to, że jest to model bezprzewodowy. Co to oznacza i dlaczego stanowi tak dużą zaletę?

Licznik tego typu nie łączy się z obecnym przy kole czujnikiem poprzez przewód, lecz fale radiowe. Oznacza to, że licznik montuje się na rowerze bardzo szybko, a co najważniejsze niezwykle wygodnie. Oczywiście liczyć się trzeba z tym, że jest to model wyraźnie droższy niż wersje oparte na połączeniu przewodowym, lecz wygoda korzystania wszystko wynagradza.

Comments are closed.