Czy warto postawić na oryginalne Dynastar narty?

Oryginalne Dynastar narty wyróżniają się wysoką jakością wykonania i kreatywną szatą graficzną, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Do wyboru są narty w wariantach męskich, damskich, i juniorskich.

Szeroka i różnorodna oferta

Francuska firma Dynastar może pochwalić się nie tylko fantastycznymi nartami, ale również autorskimi wiązaniami, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Pamiętać należy o tym, że tylko dzięki odpowiednio dobranym wiązaniom można w 100% wykorzystać olbrzymi potencjał desek. W szerokiej ofercie sprzedażowej marki Dynastar można kupić profesjonalne akcesoria. Mowa tutaj nie tylko o kijkach, ale również o torbach i plecakach narciarskich.

Technologia Fluid X

Dynastar narty oparte są w technologii Fluid X, dzięki czemu są one zdecydowanie lżejsze od aluminiowych modeli. Jest to w chwili obecnej najciekawsza alternatywa dla popularnych płyt kompozytowych. Dostępny jest także system dla kobiet Exclusive Fluid, w którym to płyty są o wiele krótsze, dzięki czemu idealnie pasują do kobiecych butów. Najlepszym wyborem są narty, które rdzeń mają wykonane z pianki Multicell Core.

All-mountain rocker

Dynastar narty All-mountain rocker to nic innego jak udoskonalona forma rockera. Czubek nart w charakterystyczny sposób zadziera nosy, a na piętach jest jeszcze krótszy. Oryginalny typ Rockera jest najlepszym wyborem dla osób, które jeżdżą w głównie w głębszym śniegu. Zagorzali miłośniki jazdy All Mountain powinni jak najszybciej rozejrzeć się za nartami Dynastar, które oparte są właśnie na tego typu rockerach.

Narty Dynastar można zakupić na KrakowSport.pl.

Comments are closed.