Narty Head – Freestyle

Freestyle to coś więcej niż zabawa na stoku. To Twoja osobowość i styl życia. Snowparki są coraz popularniejsze i każdy może spróbować tutaj swoich sił. Jeżeli masz w sobie wystarczająco dużą odporność na zalew adrenaliny w half – pipie, to w tej kategorii produktów powinieneś znaleźć narty dla siebie. Nigdy nie zapominaj o kasku! Ewolucje wyglądają zjawiskowo, lecz nawet najbardziej doświadczonym i utytułowanym zawodnikom zdarzają się wypadki. 

Freestyle

Narty Head dla miłośników podniebnych wyskoków i wielokrotnych salt to 5 modeli w cenach od 700 do 2000 PLN. Najtańsze modele są przeznaczone dla dzieci i juniorów. Jeżeli Twoje dziecko przejawia smykałkę do zapierających dech w piersi śniegowych ewolucji, tutaj znajdziesz narty, które pozwolą bezpiecznie rozwijać te nieziemskie umiejętności. 

Narty freestyle’owe muszą wytrzymać gigantyczne przeciążenia, dlatego muszą być wykonane z najbardziej zaawansowanych i sprawdzonych materiałów. Natomiast specjalnie zaprojektowany system amortyzujący pozwoli opanować wstrząsy po udanym lądowaniu. 

Miłośnicy rozwiązań uniwersalnych, którym nie w smak paradowanie na stoku z kilkoma parami nart przeznaczonymi na różne warianty śniegowej zabawy, powinni zerknąć na model Caddy. Wytrzyma on wszystkie drgania i przeciążenia jakie mogą się zdarzyć w snowparku, ale jednocześnie pozwoli na osiąganie imponujących prędkości na dobrze przygotowanym stoku. Narty Head to gwarancja udanej zabawy w każdych warunkach. Niezależnie czy lubisz ubite stoki, kosmiczne skoki czy miękkość świeżego puchu, to z pewnością znajdziesz produkt zaprojektowany pod Twoje potrzeby w rozsądnej cenie.

Comments are closed.