Oświetlenie rowerowe, które zapewni bezpieczeństwo

Sezon rowerowy zaraz rozpocznie się na dobre. Wiele osób już odwiedza sklepy i serwisy rowerowe, by sprawdzić dokładnie swój sprzęt i wyposażyć go w nowoczesne akcesoria. Co z pewnością przyda się każdemu rowerzyście? Co warto dokupić do roweru? Na te pytania odpowiedzi znaleźć można poniżej.

Oświetlenie rowerowe USB podstawowym wyposażeniem

Większość osób doskonale wie, że są takie elementy, które muszą zawsze działać w rowerze. Oświetlenie rowerowe USB, łańcuch, wygodne siodełko, sprawny dzwonek – to wszystko musi być w nienagannym stanie. Jeżeli właściciele rowerów nie potrafią sami dokonać precyzyjnego przeglądu swojego roweru, to najlepiej udać się do dobrego serwisu w okolicy, gdzie fachowcy nie tylko ocenią stan roweru, ale zadbają o to, by wszystko chodziło w nim perfekcyjnie.

Jakie lampki rowerowe USB kupić?

Wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego oświetlenia rowerowego. Zazwyczaj producenci wyposażają rower fabrycznie w słabą lampkę, która kompletnie nie sprawdza się na długich trasach (szczególnie w porze jesienno – zimowej). Dlatego też warto wyposażyć się dodatkowo w lampki rowerowe USB od znanych producentów. Jedna z najmocniejszych i najczęściej kupowanych lampek na rynku posiada następujące parametry: napięcie: 3,7 V, barwę: 7500K, wodoszczelność: IPX5, żywotność diody do 100 000h oraz co najważniejsza ładowana jest przez USB i dodatkowo została wyposażona w funkcję power bank.

oświetlenie rowerowe USB

Nawet gdy z roweru korzysta się typowo rekreacyjnie trzeba zadbać o to, by sprzęt był w 100% sprawny i można nim było udać się w dalekie trasy. Tym bardziej że dla wielu osób rower staje się środkiem transportu i jest niezwykle potrzebny, by przedostać się do pracy, do przedszkola z dzieckiem, czy też do sklepu na zakupy. Dobre oświetlenie, wygodne siedzenie, czy dzwonek muszą więc działać bez zarzutu.

Comments are closed.