Perfekcyjne dodatki do stroju na narty

Kompletowanie stroju na narty zwykle rozpoczyna się jeszcze późną jesienią. Jeżeli ktoś pragnie wymienić cały swój narciarski strój, musi liczyć się z dużymi wydatkami i dzielić je na kilka części. Gdy wymiana stroju nie wchodzi w grę, swój stary zestaw na narty można odrobinę urozmaicić dzięki nowym dodatkom.

Gogle i rękawice narciarskie Reusch

Gogle oraz rękawice narciarskie to najczęściej wymieniane drobne elementy stroju na narty. Rękawice narciarskie Reusch to propozycja godna uwagi. To klasyczne i bardzo eleganckie rękawice narciarskie, które zapewniają swoim użytkownikom wygodę i komfort. Rękawiczki idealnie dopasowują się do dłoni, wykonane są z tkaniny wodoodpornej, zapewniają komfort termiczny nawet w przypadku najniższych temperatur. Będą perfekcyjne dla miłośników szusowania na nartach.

Nowa bielizna termiczna

Kolejny bardzo ważny element całego narciarskiego stroju, którego nie widać, ale o który warto zadbać, to doskonałej jakości bielizna termiczna dla narciarzy. To właśnie dzięki takiej bieliźnie, szusując wiele godzin po śniegu, można mieć naprawdę komfort termiczny pomimo silnego mrozu. Wygodnie przylegająca do ciała koszulka termiczna jest niezawodna wtedy, gdy pod kurtkę czy kombinezon narciarski nie chce się zakładać wielu warstw. Pomaga ona w utrzymaniu prawidłowej termoregulacji organizmu, dzięki czemu jej użytkownik nadmiernie się nie poci. Długie getry to natomiast doskonała propozycja pod spodnie narciarskie. Z takim strojem można ruszać nawet w największy mróz na narty lub na snowboard.

Comments are closed.