X-Socks – skarpetki sportowe

X-Socks to seria, markowej produkcji sportowej, której zadaniem jest spełnianie funkcji, skarpetek specjalistycznych. Osoby uprawiające sport, potrzebują amortyzacji stopy, wygody i komfortu podczas ćwiczeń. Noszenie butów nie powoduje obcierania i zapewnia, odpowiedni przepływ powietrza.

Dedykowane wszystkim sportowcom, którzy profesjonalnie i bez dyskomfortu mogą biegać. Skarpetki są produkcją specjalistyczną, na podstawie technologii opartych na wspieraniu, podczas każdej czynności ekstremalnej. Ćwiczenia w skarpetach, ubranych w buty są wygodne i ściśle dopasowane, do wybranego sportu. Tkanina sztuczna, poliamidowa lub wełna z mieszanką włókien, opartych o technologie przeznaczone, dla wygody sportowców. Produkcja skupia się przede wszystkim na: bieganiu, zimowe jazdy na nartach i snowboard, jazda na motocyklu.

  SKARPETKI DLA SPORTOWCÓW

Skarpetki X-Socks dla narciarzy zostały wyposażone, podczas produkcji w specjalistyczne funkcje. Zapewniają, że zima w nartach, będzie bardzo komfortowa i cieplejsza. Buty narciarskie, nie spowodują dyskomfortu dla nóg, dzięki czemu długotrwała jazda będzie przyjemnością. Odpowiednia amortyzacja, dla palców chroni przed wstrząsem, w trakcie zjazdu i chroni wrażliwe miejsca przed zimnem. 

Skarpetki do biegania X-Socks to przede wszystkim, komfort podczas długich dystansów. Zapewniony odpowiedni przepływ powietrza, zmniejsza potliwość stopy i chroni przed otarciem. Chronią kostkę przed nadwyrężeniem, podczas długiego biegu, w terenie zapewniają, że noga wytrzymuje długo, bez bólu i zmęczenia.

Skarpetki dla motocyklistów, z serii X-Socks oparte zostały o technologię, zapewniającą dla stopy funkcję, utrzymania ciepła, podczas zmiany pogody. Długi dystans z wiatrem jest również ważny dla nóg, które potrzebują ochrony, nawet przed otarciem i prędkością.

Comments are closed.