Trening jazdy na desce za pomocą internetu?

Wykorzystaj dostępne dla Ciebie zasoby: Niezależnie od tego, czy są to kanały YouTube profesjonalistów, których podziwiasz, czy fora społeczności Snowboarding, znajdź miejsce, w którym możesz iść, aby czytać i zadawać pytania.

Jazda na desce po odpowiednim treningu

Włącz powtórzenia do swojego procesu uczenia się: Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy uczyć się snowboardu, byliśmy podekscytowani, aby wyjść w świeżym proszku i naprawdę odkryć. Niestety, doprowadziło to do tego, że wykonywaliśmy niechlujne, niezłapane upadki, które spowolniły nasz postęp. W końcu wymyśliliśmy nową rutynę, która składała się z rozgrzewki i schładzania.

Włączenie tych procedur do naszej codziennej rutyny pomogło nam rozwinąć lepszą pamięć mięśniową i byliśmy w stanie zrobić lepszy postęp na stoku.

Potrzebny sprzęt, Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy jeździć na snowboardzie, zostaliśmy zapoznani z koncepcją woskowania i woskowania poza deską. To prawda: musisz chronić swoją deskę podczas jazdy na niej. Dobrym pomysłem jest woskowanie deski co najmniej raz w sezonie lub gdy spędzasz dużo czasu na śniegu.

Korzystaj ze sprawdzonych rzeczy związanych ze snowboardem

Możesz nawoskować deskę za pomocą mechanizmu samowoskującego lub możesz to zrobić ręcznie, nakładając wosk i polerując go na desce z woskowymi pionami. Aby zabezpieczyć deskę i nawoskować ją, będziesz potrzebował wosku. Do jazdy w terenie możesz użyć wosku alpejskiego lub parkowego, ale do jazdy po przygotowanych stokach będziesz musiał użyć innego wosku.

Do nałożenia wosku będziesz potrzebował również pędzla lub ściereczki, którą możesz wykorzystać do usunięcia kurzu i brudu z deski, jeśli chcesz ją odkurzyć pomiędzy kolejnymi sesjami woskowania.

Deska: czego szukać w desce dla początkujących?

Kiedy robisz zakupy na swój pierwszy snowboard, możesz zastanawiać się, czego szukać w desce dla początkującego. Prawda jest taka, że nie ma jednej deski, która byłaby odpowiednia dla wszystkich; wszystko zależy od twojego stylu jazdy i preferencji.

Ludzie często nadmiernie przywiązują się do swojej pierwszej deski, a kiedy zaczynają mieć prawdziwe kłopoty, obwiniają swój sprzęt zamiast problemu.

Generalnie deski dla początkujących https://dobrenarty.pl/snowboarding/deski-snowboardowe/ są zaprojektowane tak, aby były bardziej miękkie i mniej agresywne niż deski przeznaczone dla doświadczonych riderów. Ma to swoje zalety: Bardziej miękka deska pomoże Ci znacznie szybciej przejść przez proces nauki, a także zmniejszy ryzyko urazu w przypadku upadku z powodu niewłaściwej formy

Comments are closed.