Buty narciarskie Dalbello – charakterystyka profesjonalnego obuwia

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że narciarz bez swoich nart byłby nikim więcej niż człowiekiem o zdrowym ciele. Jednak mało kto mówi o tym jak ważną rolę w każdym sporcie narciarskim pełni odpowiednie obuwie. Bez niego trudno byłoby nawet stanąć na nartach, a zjazd ze stoku wydawałby się niemożliwy. Buty narciarskie to niezastąpiony element ekwipunku każdego narciarza, a ich odpowiedni wybór jest jednym z wielu kluczy do osiągnięcia najlepszych wyników. Warto przyjrzeć się butom narciarskim Dalbello, obuwiu używanym nawet przez znanych profesjonalistów.

Buty narciarskie Dalbello – co je wyróżnia?

W firmie Dalbello klientów traktuje się z niezwykłą troską, a inżynierzy projektujący każdą parę butów tej marki czują się odpowiedzialni za karierę każdego sportowca. Dlatego też w ich produktach można zobaczyć efekty dokładnej pracy, staranności i indywidualizmu z jakim podchodzą do każdego wykonywanego buta. Pracownicy włoskiej firmy stosują innowacyjne rozwiązania, które pozwalają każdemu na zachowanie jeszcze większego poczucia komfortu i coraz bardziej wspomagają jego umiejętności narciarskie z każdym nowym sezonem.

Sami inżynierowie firmy jednak nie tworzyliby nawet w połowie tak dobrych butów, gdyby nie regularna pomoc doświadczonych sportowców. Ich wkład nie ogranicza się jedynie do testowania obuwia i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Zawodowi skoczkowie, freestylerzy, czy też biegacze bezustannie udzielają firmie wskazówek, rad, a nawet dzielą się swoimi pomysłami dotyczącymi nowych projektów. To właśnie dzięki tej współpracy buty narciarskie Dalbello stały się znane na całym świecie, a niejednemu narciarzowi pozwoliły nawet na osiągnięcie sukcesu w czasie Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Ekologia priorytetem firmy

Wszystkie trzy fabryki produkcyjne Dalbello za priorytet, poza doskonałą jakością obuwia, stawiają sobie ekologiczny przebieg pracy. Prezes firmy, Jonathan Wiant twierdzi, że obowiązkiem jego, jak i każdego mieszkańca Ziemi jest zapewnienie sobie i innym odpowiednich warunków do życia, a także regularnie zachęca ludzi do zachowań proekologicznych.

Podczas produkcji butów narciarskich Dalbello przede wszystkim używa się nieszkodliwych dla środowiska metod pracy, jak i samych materiałów. Jeśli już o materiałach mowa, to dyrektorzy fabryk zawsze dokładają wszelkich starań, żeby były one przywożone z jak najbliższego miejsca, tak aby ograniczyć zanieczyszczanie powietrza transportem towarów.

Warto też wspomnieć, że w firmie prawie wcale nie tworzy się produktów testowych, a wykorzystywane maszyny pozwalają na zminimalizowanie zużycia energii przez fabryki. Co więcej firma Dalbello cały czas segreguje wszystkie odpady produkcyjne, tak aby mogły one zostać poddane recyklingowi.

Buty narciarskie Dalbello damskie

Sukcesami w sportach zimowych nie cieszą się już wyłącznie mężczyźni, ale także kobiety. Dlatego też w sklepach pojawia się coraz więcej damskich butów narciarskich Dalbello. Zostały one stworzone tak, aby idealnie odpowiadały potrzebom osób o damskiej budowie ciała, jednocześnie cechując się popularną wśród kobiet szatą graficzną. Buty narciarskie Dalbello damskie pozwalają na osiąganie zadziwiających wyników, a odkąd pojawiły się na rynku to kobiety w końcu zyskały szansę na dorównanie męskiej części klientów włoskiej firmy.

Oczywiście firma współpracuje nie tylko z zawodowymi narciarzami, ale także z narciarkami, dzięki czemu damskie buty narciarskie Dalbello również są produkowane na podstawie opinii i spostrzeżeń zawodowców.

Comments are closed.