Klastyczne narty od Fishera

Narty fisher są produkowane już od lat dwudziestych minionego wielu, nie dziwi więc fakt, że są jednymi z najlepszych wśród nart klasycznych. Marka, która nie stroni także od innowacji postawiła na ciągłe doskonalenie klasycznego sprzętu narciarskiego, proponując nam kilka linii świetnych desek zarówno dla amatorów jak i zawodowców.

Pierwszą grupą godnie reprezentującą fischer narty klasyczne jest linia Fischer Worldcup. Deski są wytwarzane za pomocą ręcznej technologii, przy zachowaniu szczególnej staranności. Spełniają wymogi FIS, dlatego jeżdżą na nich zawodowi narciarze podczas zawodów Pucharu Świata.

Fischer Worldcup to narty przeznaczone dla mężczyzn, kobiet oraz juniorów. Nadają się do każdego rodzaju zjazdów: modele GS – slalom gigant i zjazd, modele SL – slalom.

Największą popularnością cieszy się jednak odrębna linii prezentująca narty fisher – Fischer Race, dedykowane do klasycznej gigantówki i slalomówki. Serię Race charakteryzuje zachowanie standardów narzuconych przez FIS, idealnie nadają się do tego, aby szaleć na stoku przez cały dzień.

Fischer narty z linii Race można podzielić na dwie podkategorie – dla zawodników Pucharu Świata i dla doświadczonych amatorów. Zawodowcy szusują na modelach Fischer WorldCup SL (slalom) i Fischer Worldcup GS (slalom gigant). Amatorom, o sporym doświadczeniu producent dedykował ich odpowiedniki Fischer Worldcup SC i Fischer Worldcup RC.

Wszystkie modele tej klasy cechuje najwyższa jakość, co przekłada się na ogromną popularność praktycznie każdego produktu z linii Race.

Fischer narty dostępne w tym miejscu.

Comments are closed.